Wybierz stronę: Ujeścisko Łęgowo Osowa Wydminy
ul. Siedleckiego 16, 80-299 Gdańsk
Zadzwoń 511024444 Napisz do nas slonecznakrainaosowa@gmail.com slonecznakrainaosowa@gmail.com

Emilia Kamińska - wicedyrektor ds. pedagogicznych, nauczyciel wychowania przedszkolnego
Ukończone studia:
- "Edukacja wczesnoszkolna i przedszkolna z logopedią" - Gdańska Wyższa Szkoła Humanistyczna (studia pierwszego stopnia),
- "Pedagogika rewalidacyjna z wczesnym wspomaganiem rozwoju" - (studia drugiego stopnia),
- "Zarządzanie oświatą" - Wyższa szkoła Zarządzania w Gdańsku (studia podyplomoe).
Stopień awansu zawodowego: nauczyciel kontraktowy.

Uwielbiam przebywać w towarzystwie dzieci, czas spędzony z nimi dostarcza mi wiele radości i satysfakcji. Jestem osobą otwartą, ciepłą, usiechniętą i przyzjazną. Uwielbiam w dzieciach ich ciągłą chęć odkrywania świata, w czym staram się im pomagać każdego dnia. Każde dziecko jest dla mnie wyątkowe.
Uczestniczyłam w wielu kursach i szkoleniach m.in.: Nauczyciel - pedagog i kreator, Efektywna komunikacja w przedszkolu, Skuteczne metody motywowania dziecka, Akademia Dyrektora. Wciąż się szkolę  i poszerzam wiedzę. W wolnych chwilach realizuję swoje marzenia i rozwijam pasje.


Joanna Dębicka – nauczyciel języka angielskiego

Skończyłam studia o kierunku „Pedagogika wczesnoszkolna z językiem angielskim”. Studia magisterskie ukończyłam na specjalności „Wczesne wspomaganie rozwoju dzieci z niepełnosprawnością”.

Lubię pracować z dziećmi, uczestniczyć w ich zabawach, są one dla mnie nieustanną inspiracją do dalszych działań. Jestem cierpliwa i lubię słuchać:) Zawsze gdzie jest to możliwe – staram się prowadzić do jak najmniejszej ingerencji, aby to sami wychowankowie dążyli do samodzielności, doświadczali i poznawali rzeczywistość, a także przyglądali się jej krytycznie.

Uwielbiam podróże – są one niezbędne do całkowitego poznania siebie i otaczającego nas świata.
W wolnym czasie zamieniam się w plastyka i tworzę jakieś dzieło:)

 

Żaneta Staniul – nauczyciel wychowania przedszkolnego

Ukończone studia: Pedagogika wczesnej edukacji, specjalizacja: wczesna edukacja z językiem angielskim.

Praca w przedszkolu umożliwia mi poznawanie świata oczami dziecka. Przekazywanie uczniom wiedzy jest wspaniałym doświadczeniem, jednakże jeszcze większą przyjemność sprawia mi czerpanie mądrości od moich podopiecznych. Nie ma bardziej wszechstronnych nauczycieli niżeli kilkuletnie dzieci, które szczerze, czasem z niezwykłą dojrzałością potrafią pomóc nam lepiej zrozumieć świat. Polubiłam pracę z dziećmi, a dzięki temu, że robię to, co lubię, staram się by poziom mojej pracy był bardzo dobry.

Moje zainteresowania: rozwój zdolności, literatura, farmacja.

 
 


Karolina Sazon - nauczyciel wychowania przedszkolnego

 
ukończone studia:
– Akademia Pomorska w Słupsku- studia licencjackie, kierunek pedagogika- specjalność Edukacja Przedszkolna i Wczesnoszkolna
– Akademia Pomorska w Słupsku- studia magisterskie, kierunek pedagogika- specjalność Edukacja Przedszkolna i Wczesnoszkolna
–  Studia podyplomowe na Uniwersytecie  Gdańskim o specjalności – Edukacja i rehabilitacja osób z niepełnosprawnością intelektualną.
– szkolenia i warsztaty :
,, Pobawmy się w teatr”
,, Przedszkole na miarę wyobraźni dziecka XXI wieku. Fantazja w aktywności intelektualnej przedszkolaków”
,, Wspomaganie rozwoju umysłowego oraz edukacja matematyczna starszych przedszkolaków i małych uczniów”
Zainteresowania: literatura, podróże, teatr i muzyka

Ewa Olejniczak - nauczyciel wychowania przedszkolnego

Z wykształcenia jestem nauczycielem edukacji wczesnoszkolnej. Z zamiłowania również:) Uśmiech dziecka przynosi mi ogromna satysfakcje z pracy. Jako mama Marysi i Julka mam tych uśmiechów, na szczęście, pod dostatkiem. Uwielbiam wiosnę, wędrówki po górach i twórczość zespołu Raz Dwa Trzy.Patrycja Żok - pomoc nauczycielaPatrycja Januszewska - pomoc nauczyciela
 

Ukończone studium Farmaceutyczne, obecnie studiuję Pedagogikę Wczesnoszkolną i Przedszkolną z językiem angielskim. Praca z dziećmi sprawia mi ogromną radość, lubię obserwować ich postępy, uczestniczyć w zabawach oraz poznawać świat oczami dziecka. Każdego dnia dzieci dowiadują się czegoś nowego i opowiadają o tym z niesamowitą radością, ja również cieszę się razem z nimi. Jestem osobą cierpliwą, potrafię pomóc i wysłuchać. Każde dziecko jest inne i potrzebuje indywidualnego podejścia, tylko dzięki temu możemy zrozumieć ich problemy oraz wzbudzić zaufanie. Lubię to co robię i zawsze staram się dawać 100 % moich możliwości ;)

 
 Paulia Łysakowska - nauczyciel wychowania przedszkolnego
 
Ukończyłam studia na kierunku Pedagogika Wczesnej Edukacji ze specjalnością Terapia Pedagogiczna. Od dziecka wiedziałam, że chcę uczyć. Moje pluszaki nie miały ze mną łatwo. Codzienne robiłam im testy ze znajomości liter oraz dodawania w zakresie 10 :) Praca z dziećmi  była moim marzeniem, które właśnie się spełniam.
W wolnym czasie pochłaniam książki i czekoladę.


 
 

 

Do pobrania

Upoważnienia
Inne
Słoneczna Kraina Logo


ul. Siedleckiego 16, 80-299 Gdańsk