Wybierz stronę: Ujeścisko Łęgowo Osowa Wydminy
 

Magdalena Rutkiewicz

WICEDYREKTOR DS. PEDAGOGICZNYCH

      
Powodem dla którego pokochałam pracę z dziećmi jest fascynacja ogromem drzemiącego w nich potencjału – kreatywności, błyskotliwości, łatwości przyswajania wiedzy i ciekawości świata. Dlatego też celem, jaki przyświeca mi podczas zajęć, jest dobieranie takich środków i metod dydaktycznych, aby potencjał ten mógł zostać możliwie najpełniej odkryty i wykorzystany. Równie ważne jest dla mnie kształtowanie w samych Maluchach świadomości własnych możliwości, odwagi wykorzystywania ich w procesie poznawania świata i budowania relacji z rówieśnikami, jak również kształtowanie ich wrażliwości na literaturę, sztukę, muzykę, przyrodę i innych ludzi.

Obecnie jestem również wicedyrektorem do spraw pedagogicznych.

Prywatnie jestem szczęśliwą mamą, co ułatwia mi zrozumienie indywidualnych potrzeb dziecka.

 

Anna Baranowska

NAUCZYCIEL
Uwielbiam pracować z dziećmi, uczą mnie one cieszyć się z najdrobniejszych rzeczy i codziennie na nowo zachwycać się otaczającym światem. Z przyjemnością obserwuję, kiedy samodzielnie do czegoś dochodzą, z uśmiechem słucham, gdy dzielą się ze mną kolejnym, genialnym przemyśleniem i z pełną powagą staram się pomagać w ich „małych-wielkich problemach”.

Rozumiem, jak czasami ciężka potrafi być dla dzieci rozłąka z kochanymi rodzicami, dlatego robię wszystko, aby zapewniać im poczucie bezpieczeństwa i sprawiam, by czas spędzony w przedszkolu upłynął miło.


Hanna Ciara

NAUCZYCIEL

        Już jako mała dziewczynka wiedziałam, że chcę pracować z dziećmi. To one dostarczają mi niezwykle wiele satysfakcji, dzięki czemu czuję się spełniona i szczęśliwa.

W pracy pedagoga najbardziej cenię sobie bezpośredni kontakt z dziećmi i możliwość wejścia w ich świat nie tylko jako opiekun i nauczyciel, ale także jako przyjaciel.
 

Karolina Garboś

NAUCZYCIEL
Praca nauczycielki  jest dla mnie nie tylko zawodem ale także  pasją, a ponieważ swoje pasje trzeba rozwijać, wciąż staram się podnosić swoje kwalifikacje.
Moją motywacją do pracy  są  dzieci – ich kreatywność, wytrwałość i zaangażowanie, a uśmiechy na twarzach wywołują u mnie chęć poszukiwania czegoś nowego. W codziennej pracy z dziećmi staram się budzić w nich ciekawość i kreatywność.

Prywatnie czas wolny najchętniej spędzam aktywnie z rodziną .


 

Edyta Hewelt

NAUCZYCIEL

Praca  nauczyciela jest nie tylko moim zawodem, ale i  pasją. Codzienny kontakt z dziećmi daje wiele radości oraz przynosi nowe doświadczenia. Wielką satysfakcję sprawiają mi postępy moich podopiecznych, którym chętnie towarzyszę w poznawaniu otaczającego świata.

Moim hobby są podróże, rękodzieło oraz gotowanie.

 

Agnieszka Kluz

NAUCZYCIEL

Zawsze chciałam w swej pracy zawodowej mieć kontakt z dziećmi, nie sądziłam jednak, że obcowanie z tymi najmłodszymi przyniesie mi tyle satysfakcji i stanie się wyzwaniem, któremu staram się sprostać codziennie na nowo. W wolnych chwilach pielęgnuję zainteresowania historyczne, czytam i medytuję.


Katarzyna Świecak

NAUCZYCIEL

Cieszy mnie wspólne odkrywanie z dziećmi tego, co nowe i nieznane. Praca z dziećmi daje mi dużo radości i satysfakcji. Jestem pełna energii ciekawych pomysłów nakierowanych na rozwój kreatywności i indywidualnych zdolności każdego dziecka. Z łatwością nawiązuję kontakt ze swoimi wychowankami, umiejętnie łącząc opiekuńczość z wymaganiami edukacyjnymi. W wolnym czasie lubię czytać i aktywnie spędzać czas na świeżym powietrzu.

Prywatnie jestem szczęśliwą i spełnioną mamą  Fabiana.
 
                                                                                                              
 
 

 

 
   

 

    


 

 
   

 
       

                                                                                              
                          
   
 

 

 
         
 

 


                                                                                                                        

 

 
   


 
 

 

 
   
 

 

Do pobrania

Słoneczna Kraina Logo


ul. Lubelska 3A, 80-180 Gdańsk