Wybierz stronę: Ujeścisko Łęgowo Osowa Wydminy
ul. Siedleckiego 16, 80-299 Gdańsk
Zadzwoń 511024444 Napisz do nas slonecznakrainaosowa@gmail.com slonecznakrainaosowa@gmail.com
W naszym przedszkolu staramy się, aby jedzenie było nie tylko zdrowe i pożywne ale także, żeby było prawdziwą przyjemnością dla dzieci. Posiłki dla naszych przedszkolaków przygotowuje kucharka pani Władzia, która na żywieniu dzieci zna się jak mało kto :)

Naszym przedszkolakom oferujemy cztery posiłki dziennie:
8.30- 9.00 I śniadanie
10.00-10.30 II śniadanie
12.15- 13.00 obiad (zupa i drugie danie)
14.15- 14.45 podwieczorek.

Produkty żywnościowe stosowane do przygotowania posiłków są wysokiej jakości, a przede wszystkim zgone z regulacjami zawartymi w Rozporządzeniu Ministra Zdrowia z dnia 26 lipca 2016 r. w sprawie grup środków spożywczych przezaczonych do sprzedaży dzieciom i młodzieży  jednostkach systemu oświaty oraz wymagań, jakie muszą spełnić środki spożywcze stosowane w ramach żywienia zbiorowego dzieci i młodzieży w tych jendostkach.

Jadłospisy są bardzo urozmaicone, różnorodne, a przede wszystkim opracowane zgodnie z obowiązującymi normami i zaleceniami dot. żywienia dzieci w wieku przedszkolnym. Posiłki są smaczne, zdrowe i bogate w dodatki różnorodnych kompozycji owoców i warzyw, które wzbogacają ich walory smakowe.
W trakcie pobytu dzieci w przedszkolu piją wodę niegazowaną.
Całodzienny koszt wyżywienia w przedszkolu wynosi 15.00. W przypadku nieobecności dziecka w Przedszkolu koszty żywienia są zwracane (warunkiem jest powiadomienie przez Rodziców/Prawnych Opiekunów Dziecka, Dyrektora Przedszkola poprzez wysłanie wiadomości sms najpóźniej do godz. 8.00 o nieobecności dziecka).
 
Do pobrania

Upoważnienia
Inne
Słoneczna Kraina Logo


ul. Siedleckiego 16, 80-299 Gdańsk