Wybierz stronę: Ujeścisko Łęgowo Osowa Wydminy
 

pani Hania

WICEDYREKTOR PRZEDSZKOLA

Już jako mała dziewczynka wiedziałam, że chcę pracować z dziećmi. To one dostarczają mi niezwykle wiele satysfakcji i radości dzięki czemu czuję się szczęśliwa i spełniona zawodowo. W pracy pedagoga najbardziej cenię sobie bezpośredni kontakt z dziećmi i możliwość wejścia w ich świat nie tylko jako opiekun i nauczyciel, ale przede wszystkim jako przyjaciel. 
Prywatnie jestem szczęśliwą mamą absolwentów Przedszkola Słoneczna Karina "Ujeścisko" :).

 

pani Agnieszka

Zawsze chciałam w swej pracy zawodowej mieć kontakt z dziećmi, nie sądziłam jednak, że obcowanie z tymi najmłodszymi przyniesie mi tyle satysfakcji i stanie się wyzwaniem, któremu staram się sprostać codziennie na nowo. W wolnych chwilach pielęgnuję zainteresowania historyczne, czytam i medytuję.
 

pani Ewelina

Praca z Dziećmi sprawia mi ogromną satysfakcję i każdego dnia przynosi nowe doświadczenia. Podążam za myślą Beaty Pawlikowskiej "Nie dawaj Dzieciom gwiazdki z nieba, pozwól im nauczyć się latać, wtedy zobaczą, że za tym pierwszym niebem jest następne, a im mocniej będą musiały napracować się, żeby tam dolecieć, tym większa będzie ich radość po dotarciu do celu..."
 

pani Julia

Zgodnie z myślą Janusza Korczaka ''Kiedy śmieje się dziecko, śmieje się cały świat'' praca z dziećmi przynosi mi pełną frajdę i uśmiech nie znika z twarzy. Dzieci są najlepszymi nauczycielami i to od nich można się tak wiele nauczyć. Codziennie wkraczając w dziecięcy świat upewniam się, że lepiej trafić nie mogłam.
 


 
                                                                                                              
 
 

 

 
   

 

    


 

 
   

 
       

                                                                                              
                          
   
 

 

 
         
 

 


                                                                                                                        

 

 
   


 
 

 

 
   
 

 

Do pobrania

Słoneczna Kraina Logo


ul. Lubelska 3A, 80-180 Gdańsk