Wybierz stronę: Ujeścisko Łęgowo Osowa Wydminy
PODSUMOWANIE
            Świąteczną akcję charytatywną „Promyczek Dobra” zorganizowaliśmy w 2019 roku po raz szósty i ze względu na bardzo pozytywny odbiór przedsięwzięcia przez rodziców przedszkolaków ze wszystkich placówek zaangażowanych, a także na fantastyczny efekt –     11 921,62zł oraz 1 dolar, 1 funt i 20 centów  nie po raz ostatni!  
Akcja charytatywna „Promyczek Dobra” pokazała jak wielka potrzeba pomagania tkwi w ludziach, jak wiele można osiągnąć działając wspólnie, jak pięknie można jednoczyć się w szlachetnym celu.
            Aby zakończyć akcję, zaprosiliśmy na spotkanie przedstawicieli wszystkich przedszkoli i pracownika Fundacji Hospicyjnej. Przy dźwiękach kolęd i pączkach podliczyliśmy zebraną kwotę i całą sumę przekazaliśmy na ręce przedstawicielki hospicjum.
            Z całą pewnością cele projektu zostały osiągnięte. Efekty prac naszych przedszkolaków przełożyły się na pomoc dla osób dzieci osieroconych. Nasze dzieci są niezwykle dumne z tego, co zrobiły dla drugiego człowieka i dopytują o kolejne przedsięwzięcia. Akcja charytatywna „Promyczek Dobra” wprowadziła wszystkich w przedświąteczny nastrój. Było widać ogromne zaangażowanie organizatorów, przyjaciół i sympatyków akcji. Udało się zebrać pieniądze, które  pomogą podopiecznym Gdańskiego Hospicjum. Liczymy, że w przyszłym roku przyłączy się do nas więcej placówek, a i kwota będzie wyższa.
 ...Bo razem możemy więcej!

  
 
Do pobrania

Słoneczna Kraina Logo


ul. Lubelska 3A, 80-180 Gdańsk